top of page
1408 метрів: Welcome
1408 метрів: Текст
фото_edited.png

KOTOTRAVEL

Канікули в Трансильванії

Потрапиш у місто і будинок де народився справжній Влад Дракула

Відвідаєш ціле підземне містечко на глибині
120 метрів 

Піднімешся на величезну фортецю Ришнов із неймовірними краєвидами

Іконки2-03.jpg

06-10 березня

Іконки6-04.jpg

Виїзд:
20:00 - Львів (залізничний вокзал)
21:00 - Стрий (АЗС ОККО)
Орієнтовний час повернення:
07:00 - Чернівці
09:00 - Івано-Франківськ
11:00 - Львів

Іконки6-05.jpg

30 учасників туру

Іконка 1-02.jpg

закордонний тур

Іконки6-06.jpg
Іконки6-07.jpg

Зручна оплата частинами

5 днів/4 ночі (два нічні переїзди, але не хвилюйся, адже в тебе в автобусі буде 2 сидіння для комфортного переїзду)

В цьому турі ти:

1408 метрів: Welcome

Зайдеш в один з найкрасивіших палаців світу – Пелеш

Зробиш сотні фотографій на території палацу Кантакузіно

Відвідаєш  чудовий замок у скелі – замок Дракули

Потрапиш у місто і будинок де народився справжній Влад Дракула

Відвідаєш ціле підземне містечко на глибині
120 метрів

Піднімешся на величезну фортецю Ришнов із неймовірними краєвидами

Спробуєтш смачну місцеву чорбу, цуйку та єдиний у світі сир у ялинковій корі

Відпочинеш в найбільшому термальному комплексі та аквапарку Трансильванії

Оглянеш Чорну церкву – найбільший готичний храм у Південно-Східній Європі

Опис туру по днях

1____.png

День 1

06.03.2025

20:00 Виїзд зі Львова

21:00 Виїзд з м. Стрий

23:30 Виїзд з м. Мукачево. Перетин кордону на КПП Дяково/Халмеу.

2____.png

День 2

07.03.2025

• Соляна шахта Турда
• Сигішоара

• Будинок Графа Дракули

Bran-Castle_0яя_edited.jpg

День 3

08.03.2025

  • Палац Пелеш

  • Пелишор

  • м. Сіная

  • палац Кантакузіно

  • містечко Буштень

  • оглядові майданчики

Untitled-1г.png

День 4

09.03.2025

  • Брашов

  • Чорна церква

  • Замок Дракули

  • Фортеця Ришнов

  • Відпочинок в термалах/аквапарку

4____.png

День 5

10.03.2025

07:30 – орієнтовний час приїзду в Чернівці

09:30 – орієнтовний час приїзду в Івано-Франківськ

12:00 – орієнтовний час повернення до Львова (через Чернівці та Івано-Франківськ)

Локації в нашій поїздці:

Трансильванія

Трансильванія - це угорська та румунська область на північному заході Румунії. Тут на кожному кроці можна зустріти казкові замки, співаючих циган, готичні собори і середньовічні міста з брукованими вуличками.


Справжню славу Трансильванії принесли саме замки, а точніше  навіть один з їхніх мешканців  великий і жахливий Влад Цепеш на прізвисько Дракула.

 

Окрім замків тут є чим насолодитися: наприклад, добре збереглися середньовічні міста, стародавні монастирі і прекрасно облаштовані гірськолижні курорти. А той факт, що Трансильванію називають Швейцарією Східної Європи, говорить сам за себе  густі ліси, повноводні річки, гірські вершини з приголомшливими видами, печери, водоспади і привітні люди  все це запам'ятається надовго!

трансильванія.jpg
1408 метрів: Текст

Соляна Шахта "Salina Turda"

Це місце виглядає так, як ніби його покинули інопланетяни кілька десятків років тому. Неможливо повірити, що всі ці шахти і проходи створили люди.

 

Турда - одне з найсучасніших місць, яке ви можете знайти в усій Румунії - вельми традиційної по укладу та архітектури країні. Другої такої шахти в світі немає, тим цікавіше, що всередині створено парк розваг. Вже не новий, він вельми космічно виглядає на тлі стін, покритих сіллю. І нагадаємо: тут є човнова станція і колесо огляду. Під землею! Неймовірно!

Сігішоара

Тут народився Влад Дракула, майбутній військовий губернатор Трансільванії та воєвода Валахії. Вулички цього старовинного міста-фортеці практично не змінилися з часів дитинства нашого героя.

У будинку, де народився Дракула, сьогодні відкритий ресторан, де бажаючі можуть спробувати кухню Дракули. Символом міста є вежа з годинником, в стінах якої відкрито музей історії Сігішоари, а з балкона вежі відкривається чудовий краєвид на місто та околиці.

3.png
будинок.jpg

Будинок графа Дракули

Будинок Дракули - старовинна будівля в місті Сігішоара, в Румунії, де народився знаменитий князь Влад III Цепеш, відомий як граф Дракула. Зараз у цьому будинку влаштований тематичний ресторан.


Будинок Дракули розташований в історичному центрі міста, недалеко від Часової вежі - символу міста Сігішоара. Будівля дуже старовинна, рік  споруди не визначений, проте відомо, що саме тут, в 1431 році народився Влад Цепеш, прототип знаменитого вампіра. У цьому будинку він прожив чотири роки, про що свідчить відповідна меморіальна табличка над входом.

Зовні будинок прикрашений кованими залізними драконами - на честь батька Влада, нагородженого Орденом Дракона.

Чорна церква

Опинившись у Брашові, ми зможемо відвідати Чорну церкву, яка вважається однією з найбільших будівель Румунії, виконана у готичному стилі.
Довжина будівлі складає 89 метрів, висота без дзвіниці – 65 метрів, а ширина – 38 метрів.
Раніше ця пам'ятка Румунії іменувалася як церква Святої Діви Марії і жителі не особливо вихваляли її, навіть можна сказати, що не звертали уваги.

Все змінилося після руйнівної пожежі, після якої відбулися реставраційні роботи, що тривали сто років. В результаті нове покоління мешканців не на жарт зацікавилося будівництвом, адже воно отримало новий вигляд і нову назву – Чорна церква. З південного боку церкви розташовуються дубові двері, на яких і вирізано дату закінчення реставраційних робіт: «MCCCCLXXVII».


 

чорна церква.jpg
сіная.jpg

Сіная

Містечко Сіная розташовано в Карпатах на висоті близько 800 метрів над рівнем моря. Тут проходить кордон двох історичних областей - Трансільванії і Валахії.

 

Сіная - чи не найцікавіше місце в Румунії. Цей куточок вражає двома неповторними замками - Пелеш і Пелишор, монастирем Сіная, віллами і старою курортною забудовою та, звичайно, карпатськими краєвидами.

 

Історія місцевості пов'язана з однойменним монастирем - Сіная. Єгипетська і румунська Сіная тісно пов'язані між собою. Справа в тому, що в ХVII столітті румунський князь Михайло Кантакузіно здійснив паломництво по святих місцях, відвідавши Єрусалим, Назарет, і також побував на півострові Сінай, де і відвідав Монастир з храмом Святої Катерини. Надихаючись красою древнього монастиря, князь пообіцяв собі побудувати щось подібне в своїй країні. І ось так, у 1695 році, з'явився в Долині Прахови Монастир Сіная.

 

Брашов

​Місто Брашов часто називають румунським Зальцбургом.Ви побачите середньовічне саксонське місто. Готичні квартали старого міста справляють сильне враження. Особливе місце серед пам'яток культури займає знаменита Чорна церква - найбільший храм в просторі між Віднем і Стамбулом.

Проїзд комфортабельним автобусом

фото з маскою8.jpg

Замок Дракули
(збудований ще в 1212 році 😳)

Про графа Дракулу складено безліч легенд і оповідей, що охолоджують кров і вразливих осіб, що розбурхують уяву. Чи відповідають вони дійсності — залишається загадкою. Трансільванія вважається землею вампірів, а саме лігво — замок — оповито ореолом містики і таємниці.

Замок Бран має незвичайну трапецієвидну форму. Усередині нього розташовується безліч залів і коридорів, що є заплутаним лабіринтом, заблукати в якому сповна реально. Замок знаменитий своїми багаточисельними підземними ходами, завдяки яким можна безперешкодно вийти або увійти до будівлі непоміченим. У внутрішньому дворі замку знаходиться колодязь, який, згідно з легендою, також є таємним ходом.

Вартість замку графа Дракули оцінюється експертами в суму порядка 140 млн. доларів.

Палац Пелеш

Один з найкрасивіштх палаців у світі, знаходиться на середньовічному шляху, який з'єднує Валахію та Трансильванію.

 

Крім дивовижної архітектури двох замків туристів вражають тераси, які з неймовірною гармонійністю вписуються в садовий ландшафт. Вони прикрашені красивими фонтанами, вишуканими сходами, урнами, левами, статуями з каррарського мармуру і різними чудернацькими декоративними деталями. Головний вхід прикрашає велична статуя короля Кароля Першого, яку виліпив італійський скульптор Рафаелло Романеллі. Привертає увагу туристів і статуя королеви Єлизавети, на якій вона зображена вишитою. Вишивка вважається традиційним румунським ремеслом.

У замку налічується більше 160 кімнат. Всі вони вишукано декоровані і розкішно обставлені. Тут зберігаються багаті колекції творів мистецтва, які включають вироби зі срібла і золота, фарфор, меблі, обладунки та зброя, килими та гобелени, європейський живопис і скульптури.

в.jpg
фото з маскою.jpg

Пелішор

Замок Пелішор невеликий, на відміну від просторого Пелеша, він має всього 70 кімнат, але він теж будувався як королівська резиденція, його представницька частина - парадний хол, велика їдальня - вражають витонченістю убрання. Парадний хол має висоту в три поверхи, великі вікна і скляну стелю, прикрашений вітражами, що створюють враження простору, пронизаного світлом. Стіни холу прикрашені дубовими панелями. Картини, написані олією, ескізи і акварелі зображують Марію з дітьми.

Палац Кантакузіно 
Венздей ще пам’ятаєте?

Хіт Netflix румунський замок, який став Академією Невермор у серіалі "Уенсдей".Щоб в Румунії, та ще й без надприродного? Неможливо! У величезній різноманітності архітектурних чудес цієї країни є замки, які відзначені особливою печаткою містицизму.

Один такий - побудував мільйонер Кантакузіно, який кинув виклик королівської розкоші і наважився спорудити пам'ятник своєму марнославству, але по фатальному збігу обставин ні йому, ні його нащадкам, ні будь-кому ще, так і не довелося пожити в розкішних хоромах! Палац був і залишається примарою.

DSC_0673__c.jpg

Ришнов – фортеця в скелі

Ришнов – це невелике містечко, розташоване між Валахією та Трансільванією. Місто утворилося саме завдяки зведенню тут фортеці лицарями Тевтонського ордена. Фортеця призначалася для селян, щоб вони могли в ній ховатися під час тривалих облог.
Фортеця Ришнов займає площу близько 3,5 тисячі квадратних кілометрів. Це місце цікаве тим, що тут знаходиться найглибша криниця в Трансільванії. За легендою його викопали полонені, яким пообіцяли за це зберегти життя, але в результаті все одно загинули. На стінках колодязя вони залишили написи, які є рядками молитов із Корану.
Тут також знаходиться і найвища сторожова вежа з оглядовим майданчиком - піднявшись на неї, можна помилуватися неповторним видом на місто і його околиці. 

Сувенірний ринок

У трансільванському містечку Бран, можна ощасливити себе цілою купою місцевих сувенірів. Часу, щоби вибрати щось собі на згадку,  достатньо.  Саме тут сувенірний ринок перетворюється на багатомовний і велелюдний Вавилон, який поволі просочується крізь вузьку замкову браму. Серед сувенірів на ринку Брана переважають вироби вампірської тематики, хоча для туристичних гурманів є також доволі простенькі румунські вишиванки та вовняні кожушки. Але зловісний образ «трансільванського графа» Дракули, вигаданий ірландцем Бремом Стокером і екранізований американцем Френсісом Копполою (він знімав свій фільм, зокрема, у тутешньому замку), затьмарює кожну іншу пропозицію. Як можна побувати в Брані і не купити, коли не маску вампіра, накладні зуби чи бутлю штучної крові, то бодай футболку з обрисами культової твердині?

іііаа.jpg
майданчик.jpg

Найкращі оглядові майданчики на румунські гори

Бучеджі — гірський масив, що розташований в центральній Румунії неподалік від міста Брашов і є частиною Південних Карпат. Також їх іноді називають Трансильванські Альпи. Найвища точка масиву — гора Ому, що лише на 39 метрів нижче найвищої гори Румунії — Молдовяну в горах Фегераш.
Серед туристів Бучеджі популярний, перш за все тим, що тут живе 64 ведмеді, але ми знаємо прекрасний оглядовий майданчик, де можна буде безпечно насолодитись красою скелястих гір.

Термальний комплекс/аквапарк – один з найбільших у Трансильванії

До ваших послуг в аквапарку Pаradisul Acvаtic безліч критих та відкритих басейнів з підігрівом і без нього, з трамплінами від 1 до 5 метрів, джакузі та гідромасаж, водні гірки. Для любителів зняти стрес, понежившись у воді, тут є критий грот із музикотерапією. Усі басейни оснащені сучасними системами фільтрації води. Також у послугах відпочиваючих – фінська сауна, біо-сауна та хаммам (волога сауна). В аквапарку Pаradisul Acvаtic знаходяться також і дитячі басейни (критий та відкритий) з підігрівом, дитячі водні гірки та ігровий майданчик з надувними іграшками. В аквапарку ми з вами проведемо приблизно 3 години.

аквапарк.jpg

У вартість включено:

Проїзд автобусом європейського класу 

Супровід керівника групи 

Екскурсійний супровід 

Проживання в готелі 3 дні/2 ночі

Сніданки в готелі

Страхування

Відпочинок в одному з найбільших термальних комплексів/аквапарку у південній Румунії.

Вхідні квитки на всі туристичні об'єкти

Всі екскурсії в тур, а саме в м. Сігішоара, Брашов, замками Дракули, Пелеш, Кантакузіно та Ришнов

У вартість НЕ включено:

Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри)

365 євро

Саме такою є вартість за отримання нових вражень,
разом з котиками!

ВАЖЛИВО! Ціна дійсна на даний момент і ближче до дати виїзду зросте. Для туристів що забронювали тур ціна залишається незмінною.

СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ:

⚪ 10+1 (збери компанію друзів, колег, родичів з 10 осіб і місце для тебе буде безкоштовно)
⚪ 5+1 (збери групу з 5 осіб і отримай 50% знижки для поїздки в тур)

⚪ 3+1 (збери групу з 3 людей і отримай знижку 10%)

ОПЛАТА ПОЇЗДКИ ВІДБУВАЄТЬСЯ В ДВА ЕТАПИ:

1. Завдаток в розмірі 165 євро при бронюванні поїздки

2. 200 єаро вже керівнику групи на посадці

Готель в якому ми будемо проживати

Наш готель буде знаходитись у місті Брашов або на гірському курорті поруч. Всі номери із зручностями (душ, туалет, вай фай тощо).  
Кожного ранку будуть запропоновані туристам сніданки "шведський стіл", а неподалік будуть маркети.
Який саме готель буде відомо ближче до дати виїзду в тур.
Номери дво та тримісні максимум!

1408 метрів: Текст

Фотозвіт з попередніх поїздок

Правила повернення коштів

Якщо тур доведеться відмінити з нашої сторони чи зі сторони держави (наприклад закриття кордонів та інші обмеження) тоді ми повертаємо весь завдаток, який буде внесено на момент відміни поїздки. 

Також завдаток повністю можна буде повернути за 30 днів до виїзду. 

Якщо ж до виїзду залишилось менше ніж 30 днів - передоплата повертається з комісією 50%, якщо ж менше ніж 10 днів - не повертається (це пов'язано з тим, що на цей час ми вже відправимо завдатки за паром, автобус, готелі тощо). 

Також якщо ви знайдете заміну на своє місце - тоді завдаток повертаємо повністю у будь який час.

Важливо!

Розмір багажу - без обмежень, але рекомендуємо брати тільки найнеобхідніше;

Місце збору - залізничний вокзал у Львові.


1. Для виїзду закордон тобі потрібен біометричний паспорт громадянина України.

2. За правилами безвізового режиму, українці без оформлення статусу тимчасового захисту можуть перебувати в країні ЄС 90 днів протягом 180 днів. Якщо цей термін перевищено, то перебувати в зоні Шенгену не можна без відповідного дозволу. 

3. Щоб правильно визначити чи вистачає тобі днів по безвізу, слідуй наступним крокам:
- від дати старту подорожі відніми пів року;
- від дати, яка вийшла і до дати старту подорожі порахуй кількість днів проведених в ЄС;
- кількість днів не повинна перевищувати 80+.

1408 метрів: Pro Gallery

Для бронювання поїздки

достатньо лише заповнити коротку анкету, відправити завдаток в розмірі 165 євро та очікувати інфолист, який ми вам відправимо за 4-5 дні до виїзду!

1408 метрів: Текст
1408 метрів: Текст
bottom of page