
29 - 30 березня

Виїзд:
09:00 - Львів (залізничний вокзал)
11:30 - Івано-Франківськ, кафе "Делікатес"
Орінтовний час повернення:
20:00 - Івано-Франківськ
22:30 - Львів

18 учасників туру

Активний тур, тур вихідного дня


Зручна оплата частинами
2 дні/1 ніч
В цьому турі ти:


















Відвідаєш неофіційну столицю Карпат
Покатаєшся на величезній карпатській гойдалці з гарними видами
Зайдеш у легендарний монастир святого Іллі
Отримаєш десятки фото з крокусами від професійного фотографа
Вийдеш на вершину гори з найкращими видами на Чорногірський хребет
Вип’єш смачне шампанське на неймовірній полонині Веснарка
Відвідаєш понад 10 весняних локацій в Карпатах і без жодного поспіху
Максимально потрапиш в карпатську атмосферу природи та гостинності
Будеш мати вільний час у Буковелі
Локації в нашій поїздці

Гора Кострич
(1585 м. над рівнем моря)
Опис більшості карпатських гір супроводжує фраза “звідси відкривається чудовий краєвид”. І це справедливо, бо де в ви не пішли, скрізь можна знайти джерело натхнення і зробити кілька напрочуд вдалих знімків. Проте випадок гори Кострича та однойменного хребта винятковий. Для бувалого туриста, якого не проймеш типовим краєвидом гір, що хвилями котяться за горизонт, заступаючи один одного, тут — райське місце. На Костричу варто йти, аби на повну оцінити велич Чорногори, що стоїть зовсім поруч — на відстані одного глибокого спуску і одного крутого підйому. Аби зрозуміти, що насправді означає висота у дві тисячі метрів, приходьте сюди.
Важливо! Довжина походу на гору Кострич – 17 км. у дві сторони, і він в категорії складності маршрутів, вважається легким, адже дуже крутих підйомів у маршруті немає. Старт походу буде із висоти 1013 метрів над рівнем моря, тобто нам потрібно набрати приблизно 500 метрів висоти.
Для туру потрібна попередня реєстрація у прикордонників, тому можливість долучитись до групи завершиться за 10 днів до подорожі. Реєстрацію ми оформимо самі, а від вас потрібні будуть паспортні дані та місце прописки.
Цвітіння крокусів
Ранньою весною, як тільки сходить сніг, в Карпатах з’являються перші весняні квіти – крокуси або шафран. Своєю красою і насиченим бузковим цвітом галявинки крокусів можуть позмагатися з лавандовими полями Провансу, поступаючись останнім лише розміром.
Варто відзначити, що квітка не тільки радує око своєю красою, а й має ряд корисних властивостей, які широко застосовуються в кулінарії, промисловості у вигляді природного барвника, а також в народній медицині і косметології.
Щоб побачити цвітіння крокусів в цю весняну пору, туристи з’їжджаються звідусіль.


Полонина Веснарка
З давніх-давен гори – це місце, де душа розслабляється, всі погані думки залишають розум, і можна вдихати на повні груди свіже гірське повітря. Подорожі Карпатами ще не залишили байдужим жодного відвідувача. І взимку, і влітку тут велика кількість туристів, які спостерігають за величними схилами і гострими вершинами гір, з головою поринувши у відпочинок в Карпатах.
Одна з маловідомих перлин Карпат – Полонина Веснарка. Вона розташована на Чорногірському хребті між селом Зелене та горою Піп Іван Чорногірський. В основному місцеві жителі тут випасають худобу, переважно це вівці. Полонина Веснарка облаштована спеціальними будиночками для ночівлі пастухів − застойками. Також тут є сироварня, де з овечого молока роблять бринзу.
Полонина Кострич
Кострич — хребет, паралельний Чорногорі. Якщо йти ним всім, то спочатку поруч вас буде сама королева Українських Карпат гора Говерла. Але навіть більше за неї вас може вразити вид на гору Ребра та Шпиці, а в далині Петрос, який заховався за нашою красунею – Говерлою.


Панорами на найвищі гори України
Хребет Чорногора - це найвищий гірський масив Українських Карпат, що робить його водночас і найбільш популярною гірською місцевістю в Україні для туристів. Тут знаходяться гори-двотисячники - найвищі точки Карпат, з яких відкриваються запаморочливі краєвиди, та такі, що можна навіть інші країни побачити! Місцева красота призвела до створення десятків пішохідних маршрутів, які намагаються познайомити мандрівників не тільки з гордими двотисячниками, але й іншими вершинами українських Карпат, високогірними озерами льодовикового походження, водоспадами тощо.
Цього разу ми з вами не йдемо на Чорногору, однак ми зайдемо на той майданчик, який дасть змогу побачити практично всі гори Чорногірського хребта.
Велика карпатська гойдалка
І дорослі, і діти люблять гойдатися на гойдалках, відчуваючи ейфорію польоту та почуття вільного падіння. Усі намагаються досягти максимальної висоти, збільшують амплітуду розгойдування, змагаючись один з одним. З дитинства людина знайома з ефектом гойдалок, коли новонародженого заколисують у ліжечку. Лікарі вв ажають гойдалку терапевтичною процедурою, корисною для розвитку та здоров’я, оскільки рух уперед і назад заспокоює та підвищує настрій. Одна з найвідоміших в Україні гойдалок височіє на схилі гори в Микуличині.


Монастир святого Іллі
Однією з найдавніших церков міста Яремче є церква Пророка Іллі, що розташована в присілку міста – Дорі. Вона є зразком гуцульської дерев’яної архітектури. І, при цьому, продовжує бути діючим храмом. Тут же є і діючий монастир святого Андрія. Пам'ятка архітектури, церква святого Іллі, збудована у 1937 році, була спалена у 2014 році (взимку, під час революційних подій на Майдані). На сьогодні прекрасний храм, навколо якого функціонує монастир, відбудували.
Буковель
Буковель — найбільший гірськолижний курорт України. У 2012 році гірськолижний курорт Буковель було визнано найбільш швидкозростаючим гірським курортом світу.
Увільний час на Буковелі можна буде обрати для себе розваги на вибір (катання на підйомнику або прогулянка в Гуцул Ленд тощо).


Яремче
Популярна туристична локація, яка, незважаючи на кількість туристів, зберігає автентику та щиру гостинність.
У Яремче приємно помічати дрібниці: різьбу на старих хатах, дивну, як на туриста, говірку, насичений запах бринзи, дрібний хрестик на ярмарковому вишитому рушнику, людей у національному вбранні, яке на тутешньому люді виглядає дуже органічно.
Водоспад Пробій
Пробій – чи не найповноводнійший каскадний водоспад Українських карпат. Кажуть, раніше висота падіння води тут сягала 25 метрів, проте для сплаву лісу по ріці Прут водоспад підірвали, значно зменшивши його висоту.


Сувенірний ринок
Хто б не хотів привезти на згадку про Карпати приємний сувенір? Різьблений кухоль, теплі в’язані шкарпетки з вовни, глиняний сервіз ручної роботи, традиційну вишиванку чи навіть теплий ліжник — все, чим тільки багата Гуцульщина, можна придбати у місцевих майстрів!
По обидва боки вздовж довгої вулиці над рікою Прут стоять різьблені дерев’яні будиночки: тут можна придбати вироби народних промислів та ремесел Гуцульщини – гуцульську кераміку, вишиті сорочки, плаття, рушники, ґердани (плетені з бісеру жіночі прикраси), вироби з овечих шкур та шерсті (ліжники, кожухи, кожушки, ін. шубний одяг, гуцульські килими). Більшість з того, що ви побачите тут – вироби ручної роботи, за кожним з яких стоїть вікова історія збереження традицій виготовлення.

Микуличин
Чи знали ви, що Микуличин – найдовше село України , а до 1927 року, коли від нього від'єднували пару сіл, воно взагалі вважалося найбільшим селом Європи! Старі туристичні путівники вказують, що його територія тяглася на 44 кілометри – від Яремче до кордону із Закарпаттям.
Микуличин славиться красивою, недоторканою цивілізацією, природою, вважається нізкогорним карпатським курортом. Він розташований на висоті семисот п’ятдесяти метрів над рівнем моря. Село розкинулося в долині річки Прут. Протяжність населеного пункту становить сорок чотири кілометри.
Микуличин розташований на території природного національного парку Карпат. Поблизу еко-курорту красуються гори — Маковиця, Явірник-Горган і Велика Рокита, протікають річки — Прут, Женець і Прутець.
Карпатська броварня
Основний напрямок, який взяв колектив - натуральність та автентичність. Вариться пиво в натуральний спосіб під власною торговою маркою. Технологія варіння пива передбачає використання сировини виключно натурального походження.


3450 гривень
Саме такою є вартість за отримання нових вражень,
разом з котиками!
ВАЖЛИВО! Ціна дійсна на даний момент і ближче до дати виїзду зросте. Для туристів що забронювали тур ціна залишається незмінною.
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ:
⚪ 10+1 (збери компанію друзів, колег, родичів з 10 осіб і місце для тебе буде безкоштовно)
⚪ 5+1 (збери групу з 5 осіб і отримай 50% знижки для поїздки в тур)
⚪ 3+1 (збери групу з 3 людей і отримай знижку 10%)
ОПЛАТА ПОЇЗДКИ ВІДБУВАЄТЬСЯ В ДВА ЕТАПИ:
1. Завдаток в розмірі 1450 грн, при бронюванні поїздки
2. 2000 грн вже керівнику групи на посадці
У вартість включено:
Проїзд ко мфортабельним мікроавтобусом
Супровід керівника групи
Вхідні квитки на всі туристичні обєкти
Проживання в готелі
Сніданок в готелі
Вечеря в готелі
Супровід на вершину гори Кострича та полонину Веснарка
Трансфери до стартів походу
Супровід фотографа та фотозвіт
У вартість НЕ включено:
Особисті витрати (обіди, сувеніри)
Готель в якому ми будемо проживати
Готель буде знаходитись в районі Буковелю (Яремче, Татарів, Лазещина, Поляниця або Яблуниця). Який саме готель, буде відомо ближче до виїзду в тур, але обіцяємо тобі всі номери теплі, комфортні та з усіма зручностями (душ, туалет, вай фай тощо).
Ми надзвичайно ретельно ставимось до вибору місця проживання, тому за власний комфорт можеш не переживати.
Якщо вас двоє - буде двомісний номер, якщо троє - тримісний, якщо ж будеш подорожувати одна (один), тоді ми підселимо до вас людину вашої статі, яка також подорожує сама (сам).
Фотозвіт з минулорічної поїздки









Правила повернення коштів
Якщо тур доведеться відмінити з нашої сторони тоді ми повертаємо весь завдаток, який буде внесено на момент відміни поїздки.
Також завдаток повністю можна буде повернути за 14 днів до виїзду.
Якщо ж до виїзду залишилось менше ніж 13 днів та менше - передоплата повертається з комісією 50%, якщо ж менше ніж 7 днів (включно) - не повертається (це пов'язано з тим, що на цей час ми вже відправимо завдатки за паром, автобус, готелі тощо).
Також якщо ви знайдете заміну на своє місце - тоді завдаток повертаємо повністю у будь який час.